VIDEO: Torresovi na první gól stačily 4 minuty! Pak přidal další | iSport.cz
14. června 2012 • 21:55

VIDEO: Torresovi na první gól stačily 4 minuty! Pak přidal další

Autor: spo
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trefil se! Konečně. A hned dvakrát. Fernando Torres ve čtvrtečním utkání s Irskem zavřel všem kritikům ústa. Španělskému útočníkovi stačily pouhé čtyři minuty na to, aby pálil ostrými. Ve druhém poločase přidal druhý gól. Je definitivně zpět?Španělé známým způsobem obléhali branku Irů hned od první minuty. Postupným útokem a krátkými přihrávkami bušili na soupeřovu bránu, která se otevřela nezvykle rychle.

Irové ještě dokázali odebrat míč Davidu Silvovi, ovšem jen za cenu toho, že se odrazil k Fernandu Torresovi. Ten si okamžitě vytvořil prostor pro střelu a pravačkou vypálil...

GÓL! Španelsko vedlo 1:0.

Je ale potřeba dodat, že gólman Shay Given neměl zcela čisté svědomí. Torresův pokus mu proletěl těsně nad hlavou, jeho reflex nepatřil k nejrychlejším.

To ale nebylo vše! V 70. minutě španělský šutér unikl irské obraně a přesnou trefou k tyči přidal svou druhou branku. 3:0.

Torres ukázal, že s ním musíte počítat. A nejenom fanouškům, ale především trenéru Vicentu del Bosqueovi. Jen těžko v příštích zápasech nasadí znovu sestavu bez klasického útočníka, když má k dispozici Torrese.

Gólového Torrese!

VIDEO: Úvodní branka útočníka Chelsea

VIDEO: Gól Torrese na 3:0Torres v obranné fázi nezaváhal
Torres v obranné fázi nezaváhal

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud