VIDEO: Casillas zachránil Španělům postup senzačním zákrokem | iSport.cz
18. června 2012 • 22:52

VIDEO: Casillas zachránil Španělům postup senzačním zákrokem

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené
Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nebýt toho zákroku, obhájci titulu se klidně mohli pakovat domů už po základních skupinách. Iker Casillas ovšem vytáhl z rukávu fantastický reflex, který Španelsku dost pomohl k postupu do čtvrtfinále EURO 2012. Chorvaté po prohře 0:1 na turnaji končí."Naprosto prvotřídní zákrok," tweetovala okamžitě brankářská legenda Peter Schmeichel, když zhlédl bravurní počin kolegy ve španělské brance.

Ikeru Casillasovi může líbat rukavice celé Španělsko. Z brankové čáry vytáhl nepříjemnou hlavičku Chorvata Rakitiče, který se po povedeném, ale neúspešném pokusu okamžitě chytil za hlavu.

Akce to však ze strany Chorvatska byla pohledná. Při rychlém brejku převzal míč aktivní Modrič, utekl po pravé straně a nádherným pasem našel právě Rakitiče, který si vylámal zuby na Casillasovi.

V samotném závěru se Španělé rozhodující branky dočkali, ovšem nebýt tohoto zákroku Casillase, třeba by všechno bylo jinak...

Ivan Rakitic ve stoprocentní šanci španělského brankáře Ikera Casillase nepřekonal
Ivan Rakitic ve stoprocentní šanci španělského brankáře Ikera Casillase nepřekonal

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud