5. června 2016 • 12:40

FANTASY hra EURO 2016: Sestavte si TÝM SNŮ a hrajte o super ceny

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zábava bundesligy: Fanoušci se v Leverkusenu bavili po svém, utkání sledovala i myš NEJ zábava bundesligy: Fanoušci se v Leverkusenu bavili po svém, utkání sledovala i myš
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

EURO 2016 začíná už v pátek a vy máte super šanci užít si ještě více tento velký fotbalový svátek. A pokud budete úspěšní, tak máte možnost vyhrát skvělé ceny za více než 40 000 korun. Sestavte si tým snů z reálných fotbalistů, kteří budou nastupovat na EURO v barvách svých reprezentací, a sbírejte body za jejich góly, asistence, střely a další statistiky. Zapojte se i vy do fantasy hry k EURO s názvem TÝM SNŮ na www.isport.cz/tymsnu a ukažte, že jste fotbaloví experti!Populární fantasy hry můžete na webu iSport.cz hrát v průběhu nejvyšší domácí fotbalové i hokejové soutěže, stejně tak při mistrovství světa v hokeji či nyní při fotbalovém EURO. Ve velké bitvě fanoušků soupeříte v celkovém žebříčku, se svými kamarády si však můžete zakládat i soukromé miniligy.

Zde si sestavte TÝM SNŮ  k EURO 2016 a hrajte o super ceny >>

Nezapomeňte, že každý den si musíte sestavit nový tým, abyste získali do celkového součtu co nejvíce bodů. Z náhradníků můžete navíc nastavit až tři střídání (oproti Gambrinus Fanlize máte možnost střídat i hráče ze stejného týmu). Omezeni jste pouze počtem hráčů z jednoho týmu a rozpočtem, který byl při startu hry stanoven na 220 milionů. 

Největší hvězdy EURO mají cenu 20 milionů, výjimkou jsou dvě největší superstar – Zlatan Ibrahimovic za 25 milionů a Cristiano Ronaldo za 30 milionů. Nejdražšími českými fotbalisty jsou brankář Petr Čech (19 500 000) a záložníci Tomáš Rosický s Vladimírem Daridou (oba za 15 500 000).

Zapojte se i vy do fantasy hry k EURO s názvem TÝM SNŮ na www.isport.cz/tymsnu a ukažte, že jste fotbaloví experti!

Sestavte si TÝM SNŮ pro EURO 2016 a hrajte o super cenySestavte si TÝM SNŮ pro EURO 2016 a hrajte o super ceny

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze