Jonáš Bartoš
10. června 2016 • 04:30

Módní guru frčí. Co říkali Češi na pochvalu obleků od Ria Ferdinanda?

TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Stoke 3:0. Jasná výhra favorita, blýskl se Valencia SESTŘIH Premier League: Manchester United - Stoke 3:0. Jasná výhra favorita, blýskl se Valencia
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | Stačila jedna věta a rozjela vlnu chytlavých reakcí. Rio Ferdinand, bývalý výtečný anglický obránce, dnes fotbalový expert a také majitel vlastní módní značky, vystřihl poklonu českým oblekům, ve kterých fotbalisté dorazili na evropský šampionát do Francie. Reprezentanti samozřejmě zaznamenali, kdo jejich outfit pochválil. „Alespoň v něčem jsme první,“ culil se záložník David Pavelka.Češi přiletěli do Tours, francouzského domova po dobu konání mistrovství Evropy, ve středu po obědě. Na sobě měli slušivá saka, světlé kalhoty a světlé tenisky.

„Jste nejlépe oblečený tým,“ vysekl na Twitteru poklonu českým fotbalistům Rio Ferdinand. Pochvala bývalého vynikajícího stopera anglické reprezentace i Manchesteru United potěšila samotné fotbalisty.

Společná fotografie před odletem
Společná fotografie před odletem

„Myslím, že jsem to retweetoval jako první, pak se to chytlo okolo. Je to příjemné, myslím, že oblečení se povedlo. Kdo to vybíral, zaslouží pochvalu,“ prohlásil gólman Tomáš Vaclík.

S týmovým slavnostním oblečením byli spokojení i ostatní hráči. „Obleky se mi líbí moc, v týmu jsme se o tom bavili a je samozřejmě příjemné, že nás takhle vyhlásil,“ doplnil záložník David Pavelka. „Pro turnaj samotný to nějaký větší význam nemá. Ale aspoň v něčem jsme první. Obleky nosím rád, rád se hezky a trochu slavnostně obléknu, je to hezké,“ usmíval se hráč Kasimpasy.

Češi dorazili do hotelu. Vítejte v Tours, volal česky personál

Když nic jiného, Češi na sebe díky Ferdinandově pochvale upozornili už před turnajem. „Nevím, jaký je Rio Ferdinand módní guru, jestli se také obléká dobře. Ale asi jo, když tohle dokáže prohlásit. Jsme rádi, že nám to v oblecích sluší a těšíme se, až v nich zase pojedeme,“ dodal třetí český brankář Tomáš Koubek.

#czech best dressed squad #euro2016

Fotka zveřejněná uživatelem Rio Ferdinand (@rioferdy5),Čen 8, 2016 v 9:47 PDT

Čech si podmaňuje Tours - dal rukavice zraněnému klukovi

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze