16. června 2016 • 04:20

Televizní expert Grygera: U Rosického a spol. moc nevyzvídám

Autor: ,
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | S mazáky v české fotbalové reprezentaci si tyká, dlouho s nimi hrával v jednom týmu. Na EURO 2016 je ovšem Zdeněk Grygera takříkajíc na druhé straně barikády: přijal totiž nabídku na roli experta pro Českou televizi. „Jsem rád, že v této pozici můžu být. Díky tomu jsem blízko celému týmu,“ pochvaluje si bývalý spoluhráč Tomáše Rosického, Petra Čecha či Jaroslava Plašila.„Nechci říct, že se tím vracím do hráčských dob, ale víte, že i ve Zlíně funguju ve fotbale, protože mě to baví. Tady nasávám atmosféru s hráči, i když už v jiné pozici. Nejsem aktivní a nemůžu ovlivnit výsledky,“ vykládá Grygera zaujatě o své nové roli.

Vše o fotbalovém EURO 2016 ve Francii čtěte ZDE »

Tou překvapil právě i své bývalé parťáky. „Dopředu o mojí nové pozici nevěděli. Kvitovali to pozitivně, rádi mě zase viděli,“ usmívá se při rozhovoru pro deník Sport někdejší skvělý obránce, který zářil ve Spartě, Ajaxu i Juventusu. Současný manažer Zlína prý ale kamarádství s českými fotbalisty nezneužívá.

„Dostal jsem otázku, jestli u kluků vyzvídám. Musím říct, že moc ne, informací máme dost i přes vás, ostatní média. Spíš se na to dívám svým pohledem, nechci od nich vyzvídat. Je lepší, ať se soustředí na fotbal,“ říká Grygera.

TV expert Grygera: Je příjemné být v téhle roli blízko klukům, se kterými se znám

Velký rozhovor se Zdeňkem Grygerou najdete ve čtvrtečním deníku Sport!

Elektronickou verzi deníku Sport čtěte ZDE »

Brankářům se na EURO daří a věřím, že jim to vydrží, směje se Čech

Lafata: Chorvati jsou kvalitativně v těsném závěsu za Španěly

Pozorovatel Chorvatů Plachý: Jak zastavit Modriče? Blbě

Vrba si zahrál na tréninku čáru s týmovými doktory

ANKETA mezi experty Sportu: Recept na Chorvaty? Uhlídat Modriče a Rakitiče

Pelta: Atmosféra v týmu je nebezpečně dobrá. Musíme vyvolat umělou aféru

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze