Devatenáctka už je v Praze | iSport.cz
21. července 2008 • 19:01

Devatenáctka už je v Praze

Autor: ČTK
Radim Řezník
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbalisté do 19 let se rozloučili se severními Čechami, kde pobývali během základní skupiny domácího evropského šampionátu.Mladí reprezentanti si dopoledne naposledy zatrénovali v jabloneckých Břízkách, po obědě si na videu rozebrali chyby z nedělního utkání proti Itálii a pak vyrazili do dejvického hotelu Praha, kde budou ubytováni po zbytek turnaje.

Češi měli po nedělní porážce s Itálií 3:4 nabitý program. Z Mladé Boleslavi se krátce před desátou hodinou večer vrátili do libereckého hotelu Babylon, kde našli v minulých dnech své přechodné bydliště. Mladíci si sbalili věci a dnes dopoledne se přesunuli do sousedního Jablonce do areálu v Břízkách.

"Někteří kluci jsou trošku pomlácení, takže jsme měli takový lehký regenerační trénink. Ti, kteří v nedělním zápase nenastoupili, trénovali normálně naplno," řekl ČTK trenér Jakub Dovalil.

Ještě než se hráči vypravili do Prahy, zhlédli na videu rozbor nepodařeného nedělního utkání. "Nedařila se nám především hra celé obranné čtyřky, která nás přitom v předchozích utkáních zdobila. Kluci pozdě dostupovali k hráčům. Italové sice dali krásné góly, ale všechno to bylo po našich hrubých chybách. Věřím, že proti Německu se zlepšíme," uvedl Dovalil.

Po video rozboru se už tým vydal do Prahy. Do hlavního města dorazili Češi okolo šestnácté hodiny a ubytovali se v hotelu Praha, kde měli svůj přechodný domov účastníci z druhé základní skupiny. Zatímco hráči dostali na zbytek odpoledne volno, trenéři se už věnovali středečnímu soupeři z Německa.

"Já jsem je shodou okolností viděl ve třech zápasech kvalifikace na Slovensku. Jejich hru známe, jen musíme doladit detaily. Kdo chybí, kdo bude mít karty a podobně," řekl Dovalil.

V úterý už bude se svými svěřenci veškerou přípravu směřovat k semifinálovému zápasu, který je na programu o den později od 20:15 na stadionu v Mladé Boleslavi.

Témata:  sport, fotbal, devatenáctky
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud