Lékař: O Rosického potížích nevíme | iSport.cz
12. října 2008 • 17:06

Lékař: O Rosického potížích nevíme

Autor: ČTK
Tomáš Rosický
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle britských médií byl kapitán reprezentace Tomáš Rosický hospitalizován s otokem kostní dřeně, ovšem lékaři národního týmu o jeho údajných zdravotních problémech nic nevědí.S termínem otok kostní dřeně se se navíc během své praxe nikdy nesetkali.
"My o tom nic nevíme. Tomáš nám vždy volá, pokud je něco nového s jeho zdravotním stavem, ale teď nevolal. Od Arsenalu se nic nedozvíme," řekl na dnešním tréninku lékař reprezentace Petr Krejčí.

"Mluví se o diagnóze otok kostní dřeně, ale ten pojem neznám. Vím jen o modřině či prosáknutí v kostní dřeni. To je ale důsledek úrazu, jenže Rosický už dlouho netrénuje," doplnil ho jeho kolega Jiří Fousek.

Bližší informace nemá ani trenér národního týmu Petr Rada, který s Rosickým v sobotu mluvil. "Před včerejším zápasem mi normálně volal, ale o ničem takovém jsme se nebavili. Jen nám popřál hodně štěstí," uvedl Rada.

"Dozvěděl jsem se o tom z tisku, ale nic konkrétního nevím. Samozřejmě je to nepříjemné, ale stále věřím tomu, že se k nám Tomáš na jaře připojí," dodal.

Podle deníku The Sun si lékaři Arsenalu, kde Rosický působí, původně mysleli, že jde jen o reakci na injekce, které Rosický dostával do poraněného kolena. Kapitán české reprezentace si prý stěžoval na nevolnost a nesnesitelné bolesti hlavy. Po vyšetření v nemocnici údajně diagnostikovali otok kostní dřeně.

Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud