Straka trvá na Moralesovi! | iSport.cz
25. května 2009 • 14:38

Straka trvá na Moralesovi!

Autor: pj, dl, ČTK
Vstoupit do diskuse
1
Massimo Morales
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalové reprezentace František Straka nevzdal boj o Massima Moralese a chce jej jmenovat na post svého asistenta! O celkovém návrhu nového realizačního týmu rozhoduje Výkonný výbor ČMFS.Bývalý kouč Sparty vyjádřil touhu spolupráce s Moralesem ještě před oficiálním jmenováním do funkce trenéra národního týmu. Jenomže vedení fotbalového svazu cizince u reprezentace nechtělo a jeho žádost zamítlo.

Straka se přesto naděje nevzdal a podle informovaného zdroje deniksport.cz Moralese zařadil do svého realizačního týmu.

František StrakaFrantišek StrakaFoto Pavel Mazáč SPORT

Na post druhého asistenta navrhl Karla Váchu, který asistuje Pavlu Tobiášovi v Českých Budějovicích. Brankáře by měl mít na starosti Milan Veselý, trenér gólmanů ve Slovanu Liberec.

Straka přednesl svůj návrh výkonnému výboru, jež rozhoduje o tom, zda ho přijme. Všech dvanáct člen bylo vyzváno, aby písemně na dálku hlasovali, zda s navrženou trojicí souhlasí.

"Je pravda, že jsem byl vyzván k hlasování, ale návrh jsem na papíře ještě neviděl, neboť jsem mimo kancelář. Dostanu se k tomu až večer," řekl příbramský šéf a člen výboru Jaroslav Starka.

Pokud budou mít fotbaloví činovníci výtky, je možné, že finální složení ještě dozná změn. "Hlasování ještě není u konce, ale spíše to vypadá, že v tomto složení asistenti neprojdou," uvedl nejmenovaný funkcionář, který je o stavu hlasování dobře obeznámen.

Realizační tým by měl Straka oficiálně představit na úterní tiskové konferenci, kde zároveň oznámí nominaci fotbalistů na přípravný duel s Maltou.

Vstoupit do diskuse
1
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud