Kapitánem proti Maltě bude asi Hübschman | iSport.cz
3. června 2009 • 15:27

Kapitánem proti Maltě bude asi Hübschman

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Tomáš Hübschman
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér české fotbalové reprezentace František Straka už hráčům oznámil jméno kapitána pro páteční přípravné utkání proti Maltě. Podle všeho se jím stal defenzivní záložník Šachtaru Doněck Tomáš Hübschman.Jeho zástupcem pak bude zřejmě slávistický stoper Erich Brabec. Týmové vedení však informaci ještě nepotvrdilo.

Vybraní hráči na dnešním setkání s novináři připustili, že už svého kapitána znají. "Trenér nám to dnes řekl, jen nevím, jestli to můžu prozradit," nechtěl být konkrétní útočník David Lafata.

Podobně mluvil i sparťanský bek Roman Hubník. "Trenér nám to už oznámil, nevím, zda to můžu říct," uvedl. "Hübschman, Brabec, tihle dva," reagoval na dotaz, zda se jedná o někoho ze zkušenějších hráčů, jak už v minulých dnech naznačoval kouč Straka.

Jeho svěřenci měli dnes před obědem krátkou procházku v jabloneckém areálu v Břízkách, kde se chystají na zápas s Maltou. Hráči absolvovali lehčí strečink, s týmem už vyrazili i oba marodi obránce Michal Kadlec z Leverkusenu, kterého trápí zhmožděný sval, a útočník Lukáš Magera s lehce vyvrtnutým kotníkem z úterního tréninku.

O jejich zdravotním stavu bude jasněji po prohlídce od lékařů až vpodvečer, kdy čeká reprezentanty druhý trénink na jablonecké půdě. Na řadu nejspíš přijdou také individuální pohovory trenéra s jednotlivými hráči. "Už naznačoval, že by si s některými z nás chtěl promluvit," prozradil Hubník.

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud