12. října 2009 • 17:40

Novakovič pojede do San Marina. I přes zákaz

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovinská fotbalová reprezentace nenechává před posledním zápasem kvalifikace mistrovství světa nic náhodě a do San Marina přiveze i útočníka Milivoje Novakoviče.Toho přitom trápilo tříslo a od svého zaměstnavatele 1. FC Kolín nad Rýnem dostal povolení startovat jen v sobotním utkání se Slovenskem. Teď ale Novakovič do německého klubu vzkázal, že se předčasně nevrátí.

Slovinsko bude v San Marinu bojovat minimálně o udržení druhého místa ve třetí skupině před českou reprezentací a účast v baráži. Může ještě přeskočit i vedoucí Slovensko.

"Chápu, že můj klub také není v jednoduché situaci, ale teď tu musím zůstat a doufat, že se nám podaří něco, co lze zažít možná jen jednou za život," citovala agentura DPA Novakoviče, který svou neposlušností riskuje kapitánskou pásku i místo v základní sestavě Kolína.

Do klubu se měl vrátit už po sobotním zápase na Slovensku, po němž si němečtí lékaři chtěli vzít do péče jeho chronicky poraněné tříslo.

Manažer Kolína Michael Maier se na Novakoviče hodně hněvá. "Dali jsme mu ultimátum, nejméně jeden zápas měl vynechat. Vybral si, že bude hrát v sobotu, víc to být nemělo," řekl DPA Meier. Třicetiletý Novakovič prý riskuje vlastní zdraví i šance Kolína na záchranu v bundeslize.

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Skupina D
Články odjinud


Články odjinud