27. května 2010 • 16:27

Argentinci v ráji. Maradona hráčům povolil sex

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Play off! Trash talk, polobozi v bráně. Kdo je dnes monstrum jako Dopita?
Další řádění Pastrňáka! Gólmanovi nedal šanci, navíc asistoval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Argentinští fotbalisté nebudou mít během mistrovství světa zakázaný sex. Nesmějí se mu však oddávat v den zápasu a pít při něm alkohol."Sex je součástí života a sám o sobě není problematický. Potíže můžou nastat až ve chvíli, kdy se mu budou hráči věnovat místo odpočinku nebo s někým jiným než se stálou partnerkou," řekl rozhlasové stanici Radio Del Plata lékař argentinského výběru Donato Villami.

"Takže když budou spát se svými partnerkami a nebudou při tom pít šampaňské nebo jiný alkohol, nebudeme jim nic zakazovat," dodal.Reprezentační trenér Diego Maradona tak opět potvrdil, že není tradičním typem fotbalového trenéra.

Například kouč Anglie Fabio Capello hráčům během turnaje prakticky zakázal kontakt s rodinami, které navíc nesmějí bydlet v blízkosti hotelu reprezentace.

Maradona také některými požadavky zaskočil zaměstnance sportcentra v Pretorii, kde bude výprava Argentiny během turnaje v Jihoafrické republice bydlet.

Fotbalisté například musejí mít nepřetržitě k dispozici zmrzlinu a ke každému jídlu musí být na výběr minimálně ze tří zákusků.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Skupina D
Články odjinud


Články odjinud