Muzikanti Čech a Rosický: Když vyhrajeme EURO, uděláme koncert | iSport.cz
14. dubna 2012 • 10:10

Muzikanti Čech a Rosický: Když vyhrajeme EURO, uděláme koncert

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Byla by to špičková podívaná. Představte si pódium, na kterém sedí za bicími Petr Čech a na kytaru hraje Tomáš Rosický. Aby se takový koncert uskutečnil, stačí „málo“: dosáhnout velkého úspěchu na EURO 2012, případně ho vyhrát. Obě hvězdy by se v případě velkého úspěchu na nadcházejícím turnaji nebránily společnému vystoupení.„To klidně, myslím, že by nebyl problém to domluvit,“ reagoval Petr Čech na otázku, jestli by se v případě triumfu na EURO 2012 pustil do takové akce.

Gólman Chelsea už více než rok hraje na bicí, loni v říjnu měl své první veřejné vystoupení se skupinou Eddie Stoilow.

Rosický, záložník Arsenalu, hraje na kytaru a před časem se předvedl na pódiu s oblíbenými Třemi sestrami.

Ani on by se netradiční akci nebránil, byť s malým kompromisem.

„Kdybychom vyhráli, asi určitě bychom něco udělali. Já jsem ale trochu tvrdšího ražení než je Petr, tak nevím, co bychom hráli. Museli bychom se setkat někde uprostřed,“ smál se „Malý Mozart“ při představě společného koncertu.

Podle Čecha se ještě o podobné akci spolu nebavili, ale pokud najdou v polské Wroclawi, kde národní tým odehraje v rámci EURO 2012 všechny tři duely základní skupiny, nějaké studio, mohli by si to zkusit i během volnějšího odpoledne.

„Třeba se to povede i na šampionátu, když najdeme nějaké místo. Můžeme jedno odpoledne něco předvést, uděláme nějakou hymnu,“ vtipkoval devětadvacetiletý brankář.

Gólman Chelsea Petr Čech pilně trénuje nejen v brance, ale i na bicí
360p 240p
Tomáš Rosický je rocker i reprezentant
Tomáš Rosický je rocker i reprezentant

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud