14. dubna 2012 • 10:10

Muzikanti Čech a Rosický: Když vyhrajeme EURO, uděláme koncert

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Byla by to špičková podívaná. Představte si pódium, na kterém sedí za bicími Petr Čech a na kytaru hraje Tomáš Rosický. Aby se takový koncert uskutečnil, stačí „málo“: dosáhnout velkého úspěchu na EURO 2012, případně ho vyhrát. Obě hvězdy by se v případě velkého úspěchu na nadcházejícím turnaji nebránily společnému vystoupení.„To klidně, myslím, že by nebyl problém to domluvit,“ reagoval Petr Čech na otázku, jestli by se v případě triumfu na EURO 2012 pustil do takové akce.

Gólman Chelsea už více než rok hraje na bicí, loni v říjnu měl své první veřejné vystoupení se skupinou Eddie Stoilow.

Rosický, záložník Arsenalu, hraje na kytaru a před časem se předvedl na pódiu s oblíbenými Třemi sestrami.

Ani on by se netradiční akci nebránil, byť s malým kompromisem.

„Kdybychom vyhráli, asi určitě bychom něco udělali. Já jsem ale trochu tvrdšího ražení než je Petr, tak nevím, co bychom hráli. Museli bychom se setkat někde uprostřed,“ smál se „Malý Mozart“ při představě společného koncertu.

Podle Čecha se ještě o podobné akci spolu nebavili, ale pokud najdou v polské Wroclawi, kde národní tým odehraje v rámci EURO 2012 všechny tři duely základní skupiny, nějaké studio, mohli by si to zkusit i během volnějšího odpoledne.

„Třeba se to povede i na šampionátu, když najdeme nějaké místo. Můžeme jedno odpoledne něco předvést, uděláme nějakou hymnu,“ vtipkoval devětadvacetiletý brankář.

Gólman Chelsea Petr Čech pilně trénuje nejen v brance, ale i na bicí
360p 240p
Tomáš Rosický je rocker i reprezentant
Tomáš Rosický je rocker i reprezentant

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze