Plašil dostal za nároďák sodu. Jsem rozčarovaný, přiznal Němec | iSport.cz
13. září 2012 • 11:34

Plašil dostal za nároďák sodu. Jsem rozčarovaný, přiznal Němec

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka? SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Soutěž o největšího viníka, který je podepsaný pod tápáním české fotbalové reprezentace, má vítěze. Podle názoru některých expertů, které oslovil Sport, by se měl nejvíce stydět za své současné výkony záložník Jaroslav Plašil. „Jsem z něj hodně rozčarovaný. Má určitě na lepší výkony,“ říká třeba Josef Němec, trenér a televizní expert.Pod palbou kritiků je celý český národní tým. Své si schytal za herní styl trenér Michal Bílek, když měli ale odborníci pojmenovat slabinu v sestavě, ukázalo se, že největší pifku mají na záložníka Bordeaux Plašila.

„Hraje ve výborném klubu, má tam dobrou pozici, ale do reprezentace se mu to nedaří přenést. V Bordeaux si ho váží a francouzská liga má svoji kvalitu. Měl by v národním dresu podávat lepší výkony,“ zlobí se Němec.

Podporují jej i další osobnosti. Podle Petra Vlčka, bývalého obránce Slavie či Plzně, není právě Plašil v ideální formě. To si myslí třeba i útočník Petr Švancara.

„Čekal bych od Plašila víc. Není možné, aby ho zastínili Vladimír Darida nebo Petr Jiráček. Je to přece zkušený borec, takový hráč musí předvádět mnohem lepší výkony a být přínosem pro tým,“ vysvětluje důvod kritiky brněnský fotbalista.

Záložníka Bordeaux nešetří ani bývalý ligový kanonýr Luděk Zelenka. „V prvním poločase zápasu s Finskem mi přišlo, že hráči v čele s kapitánem Plašilem vědí, že mají své jisté a nesnaží se. Bylo až moc vidět, že se fotbalem jen chtějí bavit, a to už dneska prostě nestačí,“ prohlásil Zelenka.

Reprezentační záložník Jaroslav Plašil v přátelském utkání Česka s Finskem nezářil, Češi prohráli 0:1
Reprezentační záložník Jaroslav Plašil v přátelském utkání Česka s Finskem nezářil, Češi prohráli 0:1

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud