Autor: spo
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Ex-sparťanský útočník Bony Wilfried a hvězdný Didier Drogba se zasloužili o to, že Pobřeží slonoviny postupují do čtvrtfinále afrického šampionátu bez jediné porážky. Stačily jim na to tři minuty!

Bony Wilfried uniká obránci Alžírska. Bony Wilfried uniká obránci Alžírska.Foto Reuters
Fotbalisté Pobřeží slonoviny si zajistili postup mezi osm nejlepších už po druhém zápase, v němž porazili Tunisko 3:0. Ale ani v posledním zápase s Alžírskem nedopustili zaváhání, byť prohrávali 0:2.

V 77. minutě gólově zaúřadoval Didier Drogba, jenž před pár dny přestoupil do Galataraye Istanbul. A hned za tři minuty vyrovnal tečovanou střelou Bony Wilfried.

Pobřeží slonoviny díky nim remizovaly 2:2. Ve čtvrtfinále je čeká Nigérie.