Sestřelil ho Balaj! Trenér Bento skončil na lavičce Portugalska

Trenér Portugalska Bento po domácí prohře s Albánií na lavičce skončil
Trenér Portugalska Bento po domácí prohře s Albánií na lavičce skončilZdroj: EPA
iSport.cz, ČTK
Reprezentace
Začít diskusi (0)

Fanoušci Portugalska se dočkali. Po šokující domácí prohře s Albánií 0:1, kterou krásným gólem zařídil útočník pražské Slavie Bekim Balaj, si žádali hlavu trenéra Paula Benta. Jelikož se jeho svěřencům nepovedlo ani letošní mistrovství světa, kde nedokázali postoupit ze skupiny, portugalská federace tentokrát neměla slitování a Bento po vzájemné dohodě končí.

Odchod pětačtyřicetiletého trenéra dnes oznámila portugalská fotbalová federace. Podle funkcionářů šlo o vzájemnou dohodu.

Bento vedl portugalské reprezentanty od roku 2010, předloni s nimi postoupil do semifinále mistrovství Evropy.

Po nedělní porážce s Albánií se ale stal terčem nespokojenosti fanoušků, kteří na stadionu v Aveiru mávali bílými kapesníky a zpívali posměšné chorály.

VIDEO | Gól Bekima Balaje, kterým rozhodl o výhře Albánie v Portugalsku

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů