29. srpna 2016 • 12:32

Jarolím našel náhradu za Radu a Dočkala, z Plzně povolal Hořavu

Autor:
Hořava byl povolán do reprezentace
TOP VIDEA
Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová reprezentace zahájila éru pod novým trenérem Karlem Jarolímem. Národní tým se dnes sešel před středečním přípravným zápasem s Arménií a následným nedělním vstupem do kvalifikace mistrovství světa proti Severnímu Irsku. Na srazu podle očekávání chyběli zranění záložníci Bořek Dočkal s Jakubem Radou, místo nich byl dodatečně povolán středopolař Tomáš Hořava.Sparťan Dočkal má poraněné koleno, kvůli čemuž nehrál za letenský tým poslední dva zápasy. Také další středopolař Rada si poranil koleno v pátečním ligovém duelu s Hradcem Králové. Jarolím do středu pole dodatečně nominoval plzeňského Hořavu, který má na kontě pět reprezentačních startů. Naposledy hrál za národní celek před více než dvěma lety.

Až na Dočkala s Radou přijeli na sraz všichni nominovaní a nikdo další nemá zdravotní problémy. Za týmem se přijel podívat i stoper Tomáš Sivok, který ve výběru chybí kvůli zranění.

Jarolím nemá na přípravu týmu příliš mnoho času. Dnes odpoledne povede svůj první trénink národního mužstva, ve středu ho čeká v Mladé Boleslavi, odkud přišel k reprezentaci, první přípravný zápas s Arménií a hned v neděli v Praze úvodní utkání světové kvalifikace se Severním Irskem.

Jarolím převzal reprezentaci po Pavlu Vrbovi, který po neúspěšném vystoupení na červnovém evropském šampionátu ve Francii odešel do ruské Machačkaly.

720p 480p 360p 240p
Darida: Nováčci v reprezentaci? Čerstvá krev vždycky pomůže

Kadlec o přestupu do Sparty: Teď se dohadují kluby, až pak bude záležet na mně

720p 480p 360p 240p
Vydra: Doufám, že mě v Derby County po postupu neodkopnou jako ve Watfordu

720p 480p 360p 240p
Nováček Sýkora: Šanci chci uchopit za správný konec

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze