21. března 2017 • 16:48

Jarolím povolal další dva hráče. Z Boleslavi vzal Přikryla a Mareše

Autor: ,
Tomáš Přikryl z Mladé Boleslavi se raduje z vyrovnání proti Brnu
TOP VIDEA
Jihlava - Slavia: Dvořák prostřelil Koláře a Jihlava vede 1:0 Jihlava - Slavia: Dvořák prostřelil Koláře a Jihlava vede 1:0
Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím rozšířil nominaci na zápasy s Litvou a San Marinem o Tomáše Přikryla a Petra Mareše z Mladé Boleslavi. S týmem zatím stále zůstává i Patrik Schick, který má poraněný kotník, a řeší se, zda by mohl být připravený alespoň na kvalifikační duel v San Marinu."Mám poraněný kotník, není to ale naštěstí nic vážného. Zatím nevím, jak to bude v příštích dnech vypadat," řekl Schick na pondělní tiskové konferenci po vyhlášení ankety Fotbalista roku, kde byl zvolen největším talentem.

S týmem zatím zůstává a dnes s ním odcestoval do Ústí nad Labem, kde reprezentace ve středu sehraje přípravný zápas s Litvou. "Zatím s ním počítat nebudeme. Ve čtvrtek dopoledne budeme moudřejší," řekl kouč Jarolím.

K reprezentaci se také připojili Přikryl s Marešem. Zatímco střední záložník Mareš už pod trenérem Jarolímem nastoupil v listopadové přípravě s Dánskem, Přikryl se dočkal premiérové pozvánky. Prošel však všemi mládežnickými reprezentacemi, mimo jiné odehrál 14 duelů za jednadvacítku.

Čtyřiadvacetiletý Přikryl může hrát na obou krajích zálohy, v poslední době nastupuje také na hrotu boleslavského útoku. V této ligové sezoně nastřílel čtyři branky.

720p 480p 360p 240p
Hušbauer a Hloušek jsou zpět v reprezentaci. Týmu vládnou slávisté

Bořek Dočkal po prvním návratu z Číny: Necítím se jako největší hvězda týmu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze