Po večeři do hampejzu! To byl repre sraz! | iSport.cz
11. listopadu 2008 • 12:14

Po večeři do hampejzu! To byl repre sraz!

Autor:
ilustračné foto
TOP VIDEA
TOP góly 21. kola: Miloševičův pozdrav Nitovi nebo Jablonského paráda TOP góly 21. kola: Miloševičův pozdrav Nitovi nebo Jablonského paráda
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pikantní historka zaměstná dnes výkonný výbor fotbalového svazu! Ač se týká reprezentace – konkrétně plážových fotbalistů – nechybí v ní prodejné ženy, opilství a podezření z mrhání svazovými penězi.Že by si plážoví fotbalisté vzali za vzor své známější kolegy z fotbalového nároďáku? Ti prohýřili noc po prohře s Německem. Byla z toho pekelná ostuda, ovšem tehdy to svazovou pokladnu nijak nezatížilo.

„Šlo teprve o druhý zájezd placený z peněz fotbalového svazu,“ vysvětluje Oldřich Prohl, předseda subkomise pro plážový fotbal, jenž donedávna celou reprezentaci táhl ve vlastní režii a na všechny akce obstarával finance od sponzorů.

Jakmile se plážový fotbal dočkal injekce od ČMFS, zájezd na turnaj na Mallorku minulý rok se zvrtnul. Češi prohráli, co mohli, a poslední večer dva z nich vyrazili na tah. Bronislav Šerák, mj. právník Pavla Nedvěda, a Petr Slončík, bratr známějšího hráče Baníku a Sparty Radka Slončíka.

„Asi tři sta metrů od hotelu byl erotický salon. Hráči Šerák (pozn.: tehdy působil u týmu zároveň jako brankář a trenér) a Slončík tam vyrazili, ovšem nevzali si s sebou peníze. Pak si ke mně přišli půjčit – Slončík sto padesát eur, Šerák dvě stě padesát,“ popisuje Prohl.

Salón zřejmě nabízel kvalitní služby, neboť druhý den ráno se oba požitkáři zamkli na pokoji a zbytek týmu nebyl schopen je vzbudit. „Proto zmeškali odlet a museli si přebukovat letenky. To stálo nemalé peníze z peněz svazu,“ uzavírá příběh Prohl.

„Poplatek za změněný odlet jsem hradil ze svého,“ oponuje Bronislav Šerák. „A návštěvu erotického salonu důrazně popírám,“ dodal.

„Na svazu je jen faktura na jedenáct letenek,“ nahrává Šerákově verzi Otakar Mestek, šéf úseku neprofesionálního fotbalu.

Ať už má pravdu kdokoliv, plážový fotbal má slušnou »reklamu«. A Oldřich Prohl ví, v jakých podnicích má do budoucna při žádostech o sponzorování otevřeno, pardon, vlastně roztaženo...

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud