Grant: Anelku jsem v Chelsea nechtěl

ČTK
Anglie - Premier League

Podle bývalého trenéra Chelsea Avrama Granta chybí některým fotbalistům londýnského týmu zápal pro hru. Zároveň prozradil, že právě kvůli nedostatku nadšení nechtěl do týmu francouzského útočníka Nicolase Anelku.

"Hráči v Chelsea musejí předvádět výkony na velmi vysoké úrovni, na stejné vysoké úrovni na jaké jsou jejich platy. Jenže někteří z hráčů mají problémy, které nenajdete u žádného žákovského týmu," uvedl Grant.

Dále čtěte:
Alex v Chelsea končí ›››
Burnley vyřadilo po Chelsea i Arsenal ›››
Čech: Listopad nám nevyšel ›››

Ten v minulé sezoně nahradil na lavičce týmu, za který hraje český brankář Petr Čech, Portugalce José Mourinha a v létě pak přepustil místo Luizi Felipemu Scolarimu.

"Například jsem nechtěl do týmu Anelku a také jsem mu to řekl. On je velmi dobrý hráč, ale chybí mu více zápalu pro hru," dodal na adresu aktuálně nejlepšího střelce anglické ligy.

Doporučujeme

Články z jiných titulů