Premier League | Owen v zimě z Newcastlu neodejde | iSport.cz
22. prosince 2008 • 20:20

Owen v zimě z Newcastlu neodejde

Autor: ČTK
Michael Owen
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Michael Owen v zimním přestupovém období z Newcastlu neodejde. Útočník v reakci na spekulace o přestupu prohlásil, že v klubu zůstane minimálně do léta, kdy mu vyprší smlouva."Doufám, že to bude bráno jako pozitivní krok, nerad bych slyšel, že nejsem loajální," citovala Owena agentura AP.

"V klubu jsem spokojený a jde mi jen o to, všechno si v klidu promyslet. Před týdnem mi bylo 29, takže další krok v kariéře pro mě bude hodně důležitý," dodal.

Owen prohlášením reagoval na spekulace, které se v Anglii rozhořely poté, co nedávno odmítl nabídku klubu na novou tříletou smlouvu.

"Nejde mi o peníze. To jsem řekl klubu už dávno. Z klubu v lednu neodejdu a pod osobitým vedením Joe Kinneara chci týmu pomoci dostat se v tabulce nahoru," uvedl Owen, kterému kontrakt vynáší 120.000 liber týdně (3,3 milionu korun).

Po sezoně je při jednání o nové smlouvě ochoten přistoupit i na nižší plat. Do Newcastlu přišel Owen před třemi lety z Realu Madrid, předtím byl ikonou v Liverpoolu.

Témata:  sport, fotbal, newcastle, owen
 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud