Premier League | Bednářovi roste konkurence | iSport.cz
31. prosince 2008 • 17:15

Bednářovi roste konkurence

Autor: ČTK
Roman Bednář
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českému reprezentantovi Romanu Bednářovi přibyl v útoku West Bromwiche konkurent. Nováček anglické Premier League získal pro boj o záchranu do konce sezony z Arsenalu na hostování Jaye Simpsona.Dvacetiletý talent z vyhlášené akademie londýnského velkoklubu si v novém působišti odbude premiéru v nejvyšší soutěži. V dresu Arsenalu si zahrál jen v Ligovém poháru a v listopadovém utkání proti Wiganu se blýskl dvěma góly.

V minulé sezoně hostoval v Millwallu v třetí lize.Za West Bromwich může Simpson poprvé nastoupit v sobotním duelu třetího kola Anglického poháru proti Peterborough.

Bednář je s šesti góly jasně nejlepším střelcem týmu. Z útočníků West Bromwiche dokázal v letošní ligové sezoně skórovat už jen Luke Moore, který dal jednu branku.

Témata:  sport, fotbal, simpson
 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud