Premier League | Ronaldo havaroval, zničil své ferrari | iSport.cz
8. ledna 2009 • 13:36

Ronaldo havaroval, zničil své ferrari

Autor: pj
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cristiano Ronaldo, fotbalová ikona Manchesteru United, přežil bez úhony dopravní nehodu. Jeho nablýskaný miláček značky ferrari doznal mnohem větších škod. Při dopravní kolizi s ním 23letý hráč narazil do bariéry.Útočně laděný fotbalista se vyboural v tunelu blízkosti letiště v Manchesteru. Ke kolizi došlo v Altrincham Road kolem půl jedenácté.

Policisté na místě požádali Ronalda o dechovou zkoušku, která nepotvrdila požití alkoholu. I když některá britská média v prvotní chvíli spekulovala o opaku.

Manchester United o pár minut později rozeslal novinářům tiskovou zprávu, že fotbalista neutrpěl žádné zranění a s týmem normálně trénuje.

Policista prochází kolem poškozeného vozidla.
Policista prochází kolem poškozeného vozidla.

Ronalda na trénink odvezl spoluhráč Edwin van der Sar, který jel kolem. Dopravní nehodě se však vyhnul.

Portugalský reprezentant, který ve středu večer ochutnal pohárovou porážku s Derby County (0:1), nyní může litovat pouze toho, že odepsal své Ferrari.

VIDEO: Havarované Ronaldovo luxusní ferrari zblízka!

"Narazil přímo do zdi. A pak se rychle snažil dostat ven," popisoval situaci jeden z řidičů, který jel těsně za fotbalovou hvězdou.

"Byl jsem v šoku. Ferrari navíc upadlo kolo, ale Ronaldo vylezl z auta v pořádku, jen trochu otřesený, ale kdo by nebyl?" dodal.

Policisté v tuto chvíli podle svého tiskového mluvčího vyšetřují, co bylo hlavní příčinou dopravní kolize.

Podívejte se, kudy se Ronaldo proháněl s ferrari:

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud