Premier League | Čech a spoluhráči válčí s Abramovičem | iSport.cz
15. srpna 2010 • 16:14

Čech a spoluhráči válčí s Abramovičem

Autor: Tomáš Pokorný (Blesk)
Vstoupit do diskuse
2
Petr Čech před zápasem Ligy mistrů v Madridu
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
Liberec - Pardubice: Zacharčukův nedůraz dokázal potrestat Gríger, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

V hodně neklidné atmosféře vstoupili včera do nového ročníku anglické Premier League fotbalisté Chelsea. Majitel klubu Roman Abramovič totiž českému brankáři Petru Čechovi a dalším hvězdám nekompromisně seškrtal seznam bonusů, díky nimž si během sezony mohli vydělat nemalé peníze!Mužstvo se špatné zprávy dozvědělo na setkání s řediteli klubu Eugenem Tenebauem a Ronem Gourlayem. „Hráči si mysleli, že je to běžná schůzka před sezonou. Jenže jim bylo řečeno, že Abramovič zrušil nebo výrazně pokrátil prémie za účast v zápasech a všechny výkonnostní bonusy za jednotlivá utkání,“ řekl deníku The Sun zdroj z kabiny.


Ruský miliardář se svoji luxusní hračkou není spokojenRuský miliardář se svoji luxusní hračkou není spokojenFoto Profimedia.cz, EPA
Jediné prémie, které ruský miliardář hráčům ponechal, jsou za vítězství v Lize mistrů, obhajobu titulu v domácí lize a případný zisk některého z pohárů (FA Cup nebo Carling Cup).

„Hráči jsou vzteky bez sebe! Byl to pro ně velký šok a cítí se ukřivděni. Jsou to mistři Anglie a oni jim sáhli na peníze. Tohle není ta nejlepší motivace do startu nové sezony,“ dodal dobře informovaný zdroj.

Britská média dokonce píší o tom, že kabina vyhlásila Abramovičovi válku.

Vstoupit do diskuse
2
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud