Neuvěřitelné! Leeds vedl 4:1, prohrál 4:6

Autor: pj
0
Zůstaň, jaký jsi... Řepku hráči žerou, bude výborný trenér, předpovídá Páník
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…

Taková utkání jsou k vidění málokdy. Aby padlo deset branek, to je vzácnost. Ale že domácí tým vede 4:1 a nakonec podlehne soupeři 4:6, to se snad nijak ani označit nedá. Leedsu se to v ligovém utkání druhé anglické ligy povedlo v úterý.

"Ztratil jsem řeč. Stydím se. Neprofesionální - to je další slovo, které bych mohl použít. Na co jsme sáhli, to bylo špatně. Hráči nehráli za tým, ale za sebe."

Simon Grayson, manažer Leedsu

Fotbalisté Leedsu vedli 4:1, nakonec ale prohráli 4:6.Foto leedsunited.com

Fotbalisté Leedsu nezačali proti Prestonu bůhvíjak zázračně. Už po pěti minutách prohrávali brankou Parkina, který nakonec vsítil hattrick.

Domácí se každopádně vrátili do zápasu brilantním stylem. Behěm pěti minut utkání otočili a záhy skóre navýšili na 4:1.

V jakémkoliv jiném zápase by si mužstvo tak luxusní náskok pohlídalo. Ale Leeds? Ne, ne. V úterý to nešlo.

Ještě před přestávkou Preston snížil na 2:4. A ve druhé půli svého soka zničil a ponížil. Vstřelil čtyři góly, díky nimž nakonec zvítězil na půdě Leedsu 6:4!

A teď rychle sehnat celý záznam šíleného utkání...