Tottenham se v lize trápí, znovu nevyhrál

0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Zatímco v Lize mistrů se fotbalistům Tottenhamu daří na výbornou, v domácí soutěži nedokázali vyhrát už čtvrtý zápas po sobě. Londýnský celek, který se nedávno blýskl vítězstvím nad Interem Milán, dnes remizovala 1:1 se Sunderlandem.

Svěřenci Harryho Redknappa šli v 64. minutě do vedení zásluhou svého nejlepšího střelce Rafaela van der Vaarta. Nizozemský záložník skóroval ve všech šesti domácího zápasech od letního příchodu na White Hart Lane.

Hosté však záhy vyrovnali, když výbornou střeleckou formu potvrdil také Asamoah Gyan. Ghanský útočník dal tři góly v posledních dvou zápasech.

Po sérii čtyř porážek fotbalisté Stoke zdolali Birmingham 3:2, i když v závěru během tří minut přišli o vedení 2:0. Vítězný gól vstřelil pět minut před koncem Dean Whitehead.

Anglická fotbalová liga - 12. kolo:

Stoke - Birmingham 3:2 (44. Huth, 71. Fuller, 85. Whitehead - 74. Fahey,
76. Jerome),

Tottenham - Sunderland 1:1 (64. Van der Vaart - 67. Gyan).

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.