AC Milán double nezíská, skončil na Palermu | iSport.cz
10. května 2011 • 23:09

AC Milán double nezíská, skončil na Palermu

Autor: ČTK
AC Milán double nezíská, skončil na Palermu
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté AC Milán v této sezoně double nezískají. Již jistý vítěz ligy v dnešní odvetě semifinále Italského poháru prohrál 1:2 na hřišti Palerma, které tak po výsledku 2:2 z úvodního duelu překvapivě postoupilo do finále. Zajistilo si tím účast v příští sezoně Evropské ligy, v níž v tomto ročníku narazilo na pražskou Spartu.Milán v odvetě potvrdil, že mu v posledních týdnech došel střelecký prach. V posledních třech zápasech dal dohromady jen dva góly a i dnes se v koncovce trápil.

Naopak po hodině hry se prosadil Migliaccio a přiblížil Palermo k postupu. Ten ještě potvrdil Bovo proměněnou penaltou za Van Bommela, po kterém následovalo i vyloučení. Krátce na to dostal červenou kartu i domácí Bovo a v poslední minutě snížil Ibrahimovic, ale na postupu Palerma se už nic nezměnilo.

O druhém finalistovi se rozhodne ve středečním souboji mezi Interem Milán a AS Řím. Inter první utkání vyhrál 1:0.

Témata:  sport, fotbal, milán, Palermo, pohár
 
17. kolo
Články odjinud


Články odjinud