Šéf Sampdorie: Nemocný Schick? Fraška! Můžeme ho prodat jinam | iSport.cz
17. července 2017 • 10:02

Šéf Sampdorie: Nemocný Schick? Fraška! Můžeme ho prodat jinam

TOP VIDEA
OVERTIME s Janem Kollerem: Sparta je na lepší cestě. Chybí nám gólová mašina OVERTIME s Janem Kollerem: Sparta je na lepší cestě. Chybí nám gólová mašina
Jágr se trefil v play off po sedmi letech: Není to jednoduché, jsem rád za každý gól Jágr se trefil v play off po sedmi letech: Není to jednoduché, jsem rád za každý gól
VŠECHNA VIDEA ZDE

Budoucnost Patrika Schicka je stále nejasná. Story o jeho přestupu ze Sampdorie do Juventusu není u konce. Majitel janovského klubu Massimo Ferrero přestává mít trpělivost. Poté, co se italskému šampionovi údajně nelíbila první zdravotní prohlídka, a donutil českého fotbalistu k druhé, nechápavě prohlásil: „Schick je zdravý. Pokud Juventus z dohody vycouvá, vezmeme si ho zpátky a prodáme jiným zájemcům.“První oficiální prohlídku podstoupil 21letý útočník již v průběhu EURO do 21 let, když si ze šampionátu v Polsku odskočil do Turína. Vše nasvědčovalo tomu, že po turnaji Juventus oznámí Schicka jako svého nového hráče.

Jenže to se zatím nestalo. Italská média se v případu začala šťourat a přišla s tvrzením, že zdravotní prohlídka u mladého fotbalisty odhalila problémy se srdcem. Ačkoliv to hráčův agent Pavel Paska kategoricky vyloučil, o pár dní později byl se Schickem vyfotografován v komplexu Juventusu, kde se měl český útočník podrobit druhé prohlídce.

Šéf Sampdorie však jakékoliv zdravotní problémy odmítá. „Je to fraška. Přestaňte řešit něco, co je nesmysl. Nemocní jsou nemocní a zdraví jsou zdraví. Schick není ‚zdravý‘. On je opravdu zdravý,“ sdělil webu Il Secolo XIX.

Patrik Schick smutní právem, on ani Češi se do semifinále EURO U21 nepodívají
Patrik Schick smutní právem, on ani Češi se do semifinále EURO U21 nepodívají

„To co v Juventusu při prohlídce našli, nic neznamená. Pokud chtějí z dohody vycouvat, vezmeme si ho zpátky a prodáme ho dalším čtyřem klubům, kteří jsou připraveni jej koupit,“ pokračoval Ferrero.

I přesto si však stále myslí, že objev minulé sezony opustí Janov a zamíří do kádru italského šampiona. „Pokud ne, tak půjde k nám a navýšíme jeho cenu. Prodejní klauzule už není platná a my ho můžeme prodat například za 40 až 50 milionů eur,“ uvedl Ferrero.

Sampdoria prý není ochotna Juventusu nijak zvlášť vycházet vstříc a trvá si na svých požadavcích. „Schick může hrát. Tyhle spekulace jen ničí pověst jednoho z největších talentů v Evropě,“ dodal šéf přístavního klubu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

28. kolo
Články odjinud


Články odjinud