Mourinho chce, aby se Beckhamovi nedařilo | iSport.cz
26. prosince 2008 • 11:39

Mourinho chce, aby se Beckhamovi nedařilo

Autor: ČTK
David Beckham na stadionu AC Milán zdraví fanoušky.
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Interu Milán José Mourinho je rád, že v italské lize bude působit hvězdný záložník David Beckham, protože to podle něj zvedne prestiž Serie A.Portugalský kouč si však zároveň přeje, aby se anglickému fotbalistovi příliš nedařilo, protože bude hrát za konkurenční AC Milán.

"Jsem moc spokojený. Chci, aby liga, v které trénuji, byla nejlepší, důležitá a sledovaná po celém světě," řekl Mourinho v rozhovoru pro oficiální internetové stránky klubu.

"Mít tady Davida Beckhama je fantastické. On je totiž víc než fotbalista. Dostal se za hranice sportu, a proto věřím, že k lize přitáhne velkou pozornost. Ale samozřejmě doufám, že se mu nebude příliš dařit, protože hraje za nepřítele," dodal.

Beckham bude v AC Milán hostovat od ledna do března během přestávky zámořské MLS, v níž hraje za Los Angeles Galaxy. "V Itálii určitě děláme věci dobře, protože liga je mnohem lepší než loni. Beckham, Ronaldinho, Ibrahimovic jsou hráči, které v lize potřebujeme, abychom ji dobře prodali v zahraničí," prohlásil Mourinho.

Právě Ibrahimovic je podle pětačtyřicetiletého trenéra nejlepším fotbalistou světa. "Opravdu si to myslím. Při vší úctě ke všem skvělým fotbalistům po celé planetě, on je nejlepší," řekl na adresu švédského útočníka Interu.

"Nikdy jsem neviděl 196 centimetrů vysokého fotbalistu, který by byl tak rychlý a mrštný. Fotbal je v jeho podání opravdu nádhera," prohlásil Mourinho.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud