Beckham: na hřišti až do čtyřiceti | iSport.cz
29. prosince 2008 • 10:14

Beckham: na hřišti až do čtyřiceti

Autor: ČTK
David Beckham na stadionu AC Milán.
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdravotní stav Davida Beckhama je podle lékařů AC Milán na takové úrovni, že anglický záložník může hrát špičkový fotbal ještě dalších šest let.Pokud by záložník Los Angeles Galaxy, který bude během pauzy zámořské MLS v Itálii hostovat, skutečně u fotbalu tak dlouho vydržel, hrál by až do 39 let.

"Výsledky kardiovaskulárních testů jsou velmi dobré. Test fyzické zátěže zvládl na výbornou. Když jen lehce upraví tréninkový program, může bez potíží hrát dalších pět šest let," citoval list The Sun lékaře AC Milán Jeana-Pierra Meerseemana.

"Teď s fyzičkou sice oproti ostatním hráčům zaostává, to se ale za dva tři týdny spraví," dodal lékař, jehož metody umožnily Alessandru Costacurtovi hrát do 41 let. O rok mladší Paolo Maldini stále hraje.

Pokud by se Meersemanova slova potvrdila, mohl by se Beckham zúčastnit ještě mistrovství světa v roce 2014 a ohrozit rekord Petera Shiltona v počtu zápasů za anglickou reprezentaci.

Legendární gólman jich má na kontě 125, bývalá hvězda Manchesteru United a Realu Madrid o 18 méně.

 
7. kolo
Články odjinud


Články odjinud