Mourinho láká Owena do Milána! | iSport.cz
1. ledna 2009 • 11:52

Mourinho láká Owena do Milána!

Autor: spo
Michael Owen
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jose Mourinho, kouč Interu Milán, by do svého týmu rád přivedl z Ostrovů někdejšího zlatého chlapce anglického fotbalu – Michaela Owena.
Newcastlu, tedy současnému Owenovu zaměstnavateli, hodlá Inter nabídnout výměnou Brazilce Adriana.Anebo honduraského útočníka Suaza (momentálně hostujícího v Benfice Lisabon) plus finanční doplatek 4,5 milionu liber.

Owen (29 let) je cílem transferních snah Interu Milán už několik let, prezident klubu Massimo Moratti je jeho velkým obdivovatelem. Očekává se, že Inter, jakožto lídr Serie A, se do operace Owen pustí hned od prvních dnů otevření lednového transferního okna.

PŘEČTĚTE SI:
Owen v zimě z Newcastlu neodejde
Kolotoče podle Owena

Owenův kontrakt v Newcastlu končí už v červnu – v létě tedy bude moci odejít zdarma. A už nyní může uzavřít předběžný kontrakt se svým případným novým zaměstnavatelem.

On sám údajně preferuje variantu odejít do jiného anglického klubu. Vábnička Interu, který bude na jaře aspirovat i na vítězství v Lize mistrů, bude ale jeho uším dozajista také znít zajímavě.

Témata:  sport, fotbal, itálie, mourinho, owen
 
7. kolo
Články odjinud


Články odjinud