Serie A | Ibrahimovič vyinkasoval za góly 40 milionů | iSport.cz
2. června 2009 • 18:28

Ibrahimovič vyinkasoval za góly 40 milionů

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Zlatan Ibrahimovč
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič dostal od Interu Milán bonus ve výši 1,5 milionu eur (asi 40,2 milionu korun) za to, že k zisku italského titulu přispěl 25 góly a stal se tak nejlepším střelcem ligy. Informaci přinesl italský deník Gazzetta dello Sport.Sedmadvacetiletý Ibrahimovic si ročně přijde na 13,5 milionu eur (asi 362 milionu korun), součástí smlouvy však je i případný bonus za 20 a více vstřelených branek za sezonu.

Tuto metu Ibrahimovic překonal již v březnu, když dal dva góly do sítě Regginy v duelu 29. kola. Ve zbytku sezony pak svou sbírku ještě rozšířil a prožil tak střelecky nejvydařenější sezonu v Itálii, když překonal svůj loňský výkon v podobě 17 zásahů.

"Když jsem přišel do Itálie, tak každý říkal: to je skvělý hráč, ale nedává moc branek. No a teď jsem nejlepším střelcem. Rád bych slyšel, co budou říkat teď," uvedl kontroverzní Švéd, který sám prohlašuje, že v současnosti má nejlepší formu za celou svou kariéru. "Tak jak hraju teď, jsem nikdy nehrál. Jsem v životní formě. Cítím, že se den ze dne zlepšuji," dodal.

Vstoupit do diskuse
0
1. kolo
Články odjinud


Články odjinud