Nedvěda nechtěli. Juventus dal nabídku Scolarimu | iSport.cz
28. prosince 2009 • 11:09

Nedvěda nechtěli. Juventus dal nabídku Scolarimu

Autor: pj
Pavel Nedvěd byl při focení veselý...
TOP VIDEA
RENTGEN: Slavia umí zrychlit hru. V derby rozhodnou standardky RENTGEN: Slavia umí zrychlit hru. V derby rozhodnou standardky
Karlovy Vary - Kladno: Je to tady! Jágr propálil Novotného z mezikruží, 6:4 Karlovy Vary - Kladno: Je to tady! Jágr propálil Novotného z mezikruží, 6:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý reprezentační záložník Pavel Nedvěd hlavním trenérem turínského Juventusu nebude, ačkoliv se o tom před vánočními svátky v Itálii hojně spekulovalo.„Stará dáma“ chtěla na tuto pozici získat Luize Felipe Scolariho, jenže ten renomovaný post odmítl.

Luiz Felipe ScolariLuiz Felipe ScolariFoto Michal Beránek
Portugalský kouč odbyl zástupce Juventusu kvůli jediné věci: chce pokračovat v rozdělané práci v Uzbekistánu, kde byl rád zůstal minimálně do konce sezony.
Navíc v klubu úřadujícího mistra Bunyodkor pobírá 16 milionů liber ročně, což by Juventus jen stěží výrazně přeplatil.

„Pravdou je, že jsem skutečně od Juventusu nabídku obdržel. Vedení klubu totiž není spokojeno se současným trenérem Cirem Ferrarou,“ uvedl kouč, který dovedl k titulu mistrů světa Brazilce.

„Musel jsem to ale odmítnout, protože jsem velmi spokojený se svou nynější prací. Mám všechno, co k práci potřebuji, a to mi vyhovuje. V současné době nechci Uzbekistán opustit,“ dodal.

Tohle prohlášení je obrovskou ranou zejména pro samotného Ferraru, který nyní s jistotou ví, že o jeho službu již není v Juventusu zájem.

Kdo jej ale na lavičce bývalého klubu Pavla Nedvěda nahradí, to zůstává nejisté.

 
4. kolo
Články odjinud


Články odjinud