Cassano napadl svého šéfa, prezidenta klubu! | iSport.cz
29. října 2010 • 10:27

Cassano napadl svého šéfa, prezidenta klubu!

Autor: qp
TOP VIDEA
SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka? SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do italského tisku pronikla šokující informace ze Sampdorie Janov. Útočník Antonio Cassano údajně napadl prezidenta klubu Riccarda Garroneho. Ten nyní chystá pro hráče vysokou pokutu, možná dojde i na vyhazov.Média píší, že Garrone měl v úterý odpoledne setkání s celým týmem v tréninkovém centru, během kterého došlo k hádce s hvězdným forvardem.

Riccardo GarroneRiccardo GarroneFoto abl

„Po dlouhé diskusi s Cassanem a zbytkem týmu Garrone opustil centrum s naštvaným výrazem,“ informovala televize Telenord.

„Šéf klubu byl zklamaný především z toho, že se Cassano nezúčastnil udílení cen Rete d’Argento. Sampdoria nyní může zahájit s hráčem disciplinární řízení.“

Jejím výsledkem klidně může být Cassanův odchod. Zájem o jeho služby dlouhodobě projevují snad všechny italské velkokluby.

O tom, že je momentálně v Janově pořádné dusno, svědčí i fakt, že se činovníci klubu zatím odmítli k údajnému incidentu oficiálně vyjádřit. Údajně ale Cassana vyzvali k písemné omluvě.

Cassano ve slipech
Cassano ve slipech

 
13. kolo
Články odjinud


Články odjinud