Vítězství Herthy dirigoval náhradník, Darida zůstal na střídačce

0
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc

Fotbalisté Herthy Berlín po úvodních třech porážkách v německé lize podruhé za sebou vyhráli. Na domácím stadionu porazili v předehrávce 5. kola nováčka Fürth 2:1. Český záložník Vladimír Darida zůstal v týmu vítězů jen na lavičce.

Hostující mužstvo poslal v 57. minutě do vedení z pokutového kopu útočník Branimir Hrgota. Trenéru Herthy Pálu Dárdaiovi se pak ale vydařilo střídání a Jurgen Ekkelenkamp minutu po příchodu na hřiště vyrovnal. Na 2:1 pak skóre upravil vlastním gólem Maximilian Bauer.

Hertha Berlín se před víkendovým programem posunula po druhé výhře v sezoně v tabulce na deváté místo, Fürth zůstal s jediným bodem poslední.

Německá fotbalová liga - 5. kolo:

Hertha Berlín - Fürth 2:1 (61. Ekkelenkamp, 79. vlastní Bauer - 57. Hrgota z pen.).