Bundesliga | Chceme odškodné za Robbena, žádá Bayern | iSport.cz
5. srpna 2010 • 15:40

Chceme odškodné za Robbena, žádá Bayern

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Robben bude Bayernu chybět.
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení fotbalového Bayernu Mnichov doufá, že za zranění Arjena Robbena dostane od nizozemského svazu finanční kompenzaci. Lékaři totiž u šestadvacetiletého záložníka po návratu z mistrovství světa objevili trhlinu v levém stehenním svalu, kvůli které si dva měsíce nezahraje a zmešká úvod sezony v německé lize i Lize mistrů."Bylo by to jedině fér," citovala agentura AP ředitele německého mistra Karla-Heinze Rummenigeho. Podle klubového lékaře Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta totiž doktoři nizozemské reprezentace špatně diagnostikovali zranění, které si Robben přivodil v závěrečné přípravě před světovým šampionátem v JAR.


"S takovým zraněním neměl vůbec do Jihoafrické republiky jezdit, neměl hrát. Ale je mi jasné, že tohle je typ zranění, které se každý snaží utajit," dodal Rummenige.

Robben na mistrovství vynechal kvůli léčení první dva zápasy v základní skupině, pak nastoupil v pěti duelech a dal dva góly. Ve finále, které Nizozemsko prohrálo 0:1 se Španělskem v prodloužení, vydržel na hřišti až do konce, což podle reprezentačního trenéra Berta van Marwijka je důkazem, že byl záložník v pořádku. "Jinak by přece na konci nepředvedl několik sprintů," prohlásil.

Témata:  sport, fotbal, robben, Bayern
Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud