18. července 2011 • 04:56

To byla paráda. Bony zesměšnil gólmana lobem

Autor:
Bony ukázal vynikající techniku
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól
TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Parádní brankou se v přípravném utkání svého týmu Vitesse Arnhem proti bundesligovému Augsburgu blýskl exsparťanský útočník Bony Wilfried. Gólmana  překonal způsobem, na který strážce německé svatyně dlouho nezapomene. Nádherným lobem!Miláček sparťanských fanoušků Bony Wilfried odešel z Letné v zimě za sto milionů korun, v nizozemském angažmá ho však provází smůla. Do historie přípravného utkání se sice zapsal opravdu povedenou trefou, radost mu však zkalilo zranění, kvůli kterému musel po hodině hry střídat.

Jeho tým z Arnhemu měl původně sehrát atraktivní duel proti londýnské Chelsea, s kterou ho pojí úzká spolupráce. Nový kouč "blues" Villas Boas však utkání na poslední chvíli odvolal, protože mu nevyhovovala skutečnost, že Čechův tým je v tréninkovém procesu pouhých pět dní.

Formu Bonyho tak odnesl německý Augsburg. PO 60 minutách hry však Wilried kvůli blíže nespecifikovanému zranění střídal. Naštěstí pro útočníka i fanoušky nizozemského klubu by se nemělo jednat o nic vážnějšího.

A další dobrá zpráva. Trenér Arnhemu Van den Brom totiž podle dostupných informací s bývalou oporou Sparty počítá do základní sestavy.

VIDEO: Bony se trefil nádherně.

360p 240p
Bony Wilfried zaznamenal skvělou trefu


MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze