30. ledna 2018 • 11:27

Kam půjde Karavajev? Ze Sparty míří nedávná opora do Arnhemu

Autor:
TOP VIDEA
Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Lukáši Marečkovi je na odchodu ze Sparty i další nedávná opora. Kariéra Vjačeslava Karavajeva by měla podle informací deníku Sport pokračovat v nizozemském Arnhemu. Karavajev neodcestoval na klubové soustředění do Španělska, nyní je blízko potvrzení jeho přestupu. „Je to na dobré cestě, Sparta by měla dostat odstupné přes milion eur a výrazná procenta z případného dalšího přestupu,“ uvedl dobře informovaný zdroj.

Karavajev, který v české lize hrál i za Duklu a Jablonec, přišel na Letnou z CSKA Moskva v létě roku 2016. Na pravém kraji obrany se rychle vyprofiloval v klíčového člena sestavy, kabina ho dokonce zvolila nejlepším hráčem Sparty za uplynulou sezonu. Po příchodu trenéra Andrey Stramaccioniho však pouze paběrkoval.

Ze Sparty už kromě Marečka odešel během zimní přestávky Georges Mandjeck na hostování do Met. Z podzimního kádru se nepočítá také s útočníkem Markem Jankem a záložníkem Jonathanem Biabianym.

Fotbalové přestupy ONLINE>>>

720p 360p
Horváth o přestupové politice českých klubů, situaci v lize a změnách ve Slavii

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze