30. ledna 2018 • 11:27

Kam půjde Karavajev? Ze Sparty míří nedávná opora do Arnhemu

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Lukáši Marečkovi je na odchodu ze Sparty i další nedávná opora. Kariéra Vjačeslava Karavajeva by měla podle informací deníku Sport pokračovat v nizozemském Arnhemu. Karavajev neodcestoval na klubové soustředění do Španělska, nyní je blízko potvrzení jeho přestupu. „Je to na dobré cestě, Sparta by měla dostat odstupné přes milion eur a výrazná procenta z případného dalšího přestupu,“ uvedl dobře informovaný zdroj.

Karavajev, který v české lize hrál i za Duklu a Jablonec, přišel na Letnou z CSKA Moskva v létě roku 2016. Na pravém kraji obrany se rychle vyprofiloval v klíčového člena sestavy, kabina ho dokonce zvolila nejlepším hráčem Sparty za uplynulou sezonu. Po příchodu trenéra Andrey Stramaccioniho však pouze paběrkoval.

Ze Sparty už kromě Marečka odešel během zimní přestávky Georges Mandjeck na hostování do Met. Z podzimního kádru se nepočítá také s útočníkem Markem Jankem a záložníkem Jonathanem Biabianym.

Fotbalové přestupy ONLINE>>>

Horváth o přestupové politice českých klubů, situaci v lize a změnách ve Slavii
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze