Sadílek podruhé v kariéře skóroval v lize za PSV. Přispěl k remíze se Spartou

0
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?

Fotbalista Michal Sadílek se ve 12. kole nizozemské ligy dočkal druhé branky v Eredivisie v kariéře. Jeho trefa pomohla PSV Eindhoven k bodu za remízu 2:2 na hřišti Sparty Rotterdam. Odchovanec Slovácka Sadílek, který patří do reprezentačního výběru do 21 let, čekal na druhý zásah v soutěži od prosince minulého roku.

Dvacetiletý Sadílek, který nastoupil na levém kraji obrany, srovnal v 56. minutě na 1:1. Domácí záložník Smeets ve snaze odkopnout míč do bezpečí přihrál před branku přímo na Sadílka, který se musel natáhnout, aby balon dopravil do sítě. Sparta si za dvě minuty vzala vedení zpět, ale Eindhoven v první minutě nastavení vyrovnal.

Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2:2 (1:0)
Branky: 22. Ache, 58. Rayhi - 56. Sadílek, 90.+1 Gakpo.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.