23. listopadu 2019 • 23:08

Necid dvěma góly ve druhé půli pomohl k remíze 3:3 s Tilburgem

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Útočník Tomáš Necid z Haagu vstřelil ve 14. kole nizozemské ligy dvě branky, jimiž pomohl k domácí remíze 3:3 s Tilburgem. Třicetiletý český fotbalista se v tomto ročníku trefil už pětkrát, všechny tři předchozí góly ale nastřílel už v srpnu na začátku soutěže.

Necid v druhém poločase dvakrát zkorigoval dvoubrankové vedení Tilburgu, v 88. minutě pak zařídil nerozhodný výsledek jeho spoluhráč John Goossens. Haag usiluje o únik ze sestupového pásma, z posledních čtyř zápasů vytěžil pět bodů.