23. července 2008 • 19:42

Kinský v ruské lize neinkasoval

Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Brankář Antonín Kinský pomohl čistým kontem fotbalistům Saturnu Moskevská oblast k vysokému vítězství 4:0 nad Jaroslavlí. Petrohrad v sestavě s Šírlem pouze remizoval.

Předposlední tým ruské ligy dohrával dnešní zápas v devíti lidech. V 59. minutě byl vyloučen Laizans a v samém závěru dostal červenou kartu za faul ve vápně Burčenko, jehož prohřešek potrestal čtvrtým gólem Karjaka. Dvě branky dal předtím Topič.

Obhájce titulu Petrohrad remizoval v dohrávce s Lokomotivem Moskva. Zenit s českým obráncem Radkem Šírlem vedl od 53. minuty, kdy se po přihrávce Aršavina prosadil Argentinec Dominguez. Už za osm minut však vyrovnal Torbinskij.