27. října 2008 • 21:34

Micheľ bude ředitelem v Doněcku

Autor:
Reklama
Ľuboš Micheľ
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý slovenský fotbalový rozhodčí Ľuboš Micheľ pár dnů po ukončení kariéry nastoupil do Šachtaru Doněck. Ukrajinský klub dnes na svém webu oznámil, že Micheľa angažoval do funkce ředitele oddělení mezinárodních vztahů.Čtyřicetiletý vystudovaný pedagog bude mít na starosti organizační záležitosti kolem zápasů ukrajinského šampiona v Lize mistrů a má mít dohled také nad duely mládežnických týmů Šachtaru na evropské scéně. V Doněcku se Micheľ setká s českým obráncem Tomáše Hübschmanem.

Micheľ, který letos na jaře pískal finále Ligy mistrů mezi Chelsea a Manchesterem United, vysvětlil své rozhodnutí skončit s kariérou sudího osobními a zdravotními důvody. Nedávno se podrobil operaci Achillovy šlachy. Jeho krok přesto zástupce slovenského svazu zaskočil.

Jeho jméno figurovalo v seznamu 54 rozhodčích, z nichž bude FIFA vybírat sudí pro světový šampionát v JAR v roce 2010. Micheľ řídil zápasy už na MS v letech 2002 a 2006. Předloni byl vyhlášen druhým nejlepším rozhodčím na světě.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Michel, doněckKlasická verze
Mobilní verze