CSKA Moskva se dařilo i bez Necida

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Ruskou ligu vedou po devátém kole fotbalisté CSKA Moskva. Ti dnes v Lužnikách porazili penaltou Vágnera Lovea z 85. minuty Petrohrad 2:1 a v čele tabulky mají náskok jednoho bodu před obhájci titulu z Kazaně.

Hráč moskevského klubu Tomáš Necid strávil celý zápas na lavičce náhradníků, petrohradský Radek Šírl se dostal do hry až v 87. minutě.

Po dvou debaklech, během nichž dostal český brankář Antonín Kinský celkem devět gólů a které stály místo trenéra Jürgena Röbera, Saturn Moskevská oblast znovu bodoval. Tým sice potřetí za sebou neskóroval, ale ani hosté z Dynama Moskva Kinského nepřekonali a zápas skončil remízou 0:0. Saturn je v tabulce předposlední.

Ruská fotbalová liga - 9. kolo:
Tomsk - Spartak Moskva 1:1, Samara - Krasnodar 1:0, Saturn MO - Dynamo Moskva 0:0, CSKA Moskva - Petrohrad 2:1.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.