Sparta redukuje kádr. Mustedanagič míří za Holoubkem na Slovensko | iSport.cz
Jan Vacek
17. srpna 2018 • 10:36

Sparta redukuje kádr. Mustedanagič míří za Holoubkem na Slovensko

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po vyřazení ve druhém předkole Evropské ligy bylo zřejmé, že Sparta přistoupí k redukci početného kádru. Tak se v těchto dnech i děje. Začátkem týdne přestoupil do Olomouce obránce Juraj Chvátal, nyní ho následuje i útočník Zinedin Mustedanagič. Talentovaný útočník by měl podle informací portálu iSport.cz hostovat do konce sezony ve slovenském Ružomberoku, jenž vede kouč David Holoubek.Letenští šli do sezony s širším kádrem, před sebou totiž měli podzimní účast hned ve třech soutěžích. Po výbuchu se Suboticou ovšem Spartě zbyly už jen domácí liga a pohár. I proto bylo zřejmé, že se kabina začne vyprazdňovat.

„Zúžení se dá očekávat, protože kádr je hodně široký. Myslím, že někteří hráči by měli odejít na hostování. Je podle mě velký přepych mít takto široký kádr na českou ligu a pohár,“ prohlásil začátkem týdne sportovní ředitel a dočasný trenér v jedné osobě Zdeněk Ščasný.

Už začátkem tohoto týdne se do Olomouce natrvalo přestěhoval obránce Juraj Chvátal, čerstvě adresu mění i útočník Zinedin Mustedanagič. Portál iSport.cz už v minulých dnech informoval o tom, že je mladý střelec na seznamu hráčů, kteří by mohli dočasně změnit působiště.

Tak se nyní i děje, dvacetiletý rodák z Bosny a Hercegoviny by měl do konce sezony hostovat ve slovenském Ružomberoku. Ten vede kouč David Holoubek, jenž s Mustedanagičem v minulosti pracoval v mládežnických výběrech Sparty a opakovaně o něj projevoval velký zájem.

„Dolaďují se poslední náležitosti, Mustedanagič by mohl ještě dnes odcestovat na Slovensko,“ řekl pro iSport.cz zdroj detailně obeznámený s děním v letenském klubu.

O Mustedanagiče v úvodu sezony projevil zájem i druholigový Hradec Králové, Sparta ovšem preferovala hostování v některém z prvoligových klubů. V Ružomberoku existuje vysoký předpoklad, že Mustedanagič dostane od Holoubka dostatečný prostor.

Sparťanský útočník Zinedin Mustedanagič bude hostovat ve slovenském Ružomberoku
Sparťanský útočník Zinedin Mustedanagič bude hostovat ve slovenském Ružomberoku

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud