Dušan Uhrin má nové angažmá, povede běloruské Dinamo Minsk

Dušan Uhrin povede běloruský tým Dinamo Minsk
Dušan Uhrin povede běloruský tým Dinamo MinskZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
ČTK, iSport.cz
Zahraničí
Začít diskusi (0)

Český trenér Dušan Uhrin mladší povede fotbalisty Dinama Minsk. Běloruský klub podle svého oficiálního webu podepsal s bývalým koučem Plzně roční smlouvu.

Uhrin byl bez angažmá od srpna, kdy byl odvolán po vyřazení Viktorie ve třetím předkole Evropské ligy s rumunskou Ploještí. Sedmačtyřicetiletého trenéra čeká již šesté zahraniční angažmá. Syn kouče vicemistrů Evropy z roku 1996 v minulosti vedl dvakrát Temešvár, další rumunský celek Kluž, kyperský AEL Limassol a naposled Dinamo Tbilisi.

Dinamo Minsk je sedminásobným běloruským mistrem, poslední titul však slavilo v roce 2004. V minulém ligovém ročníku, který se hraje od března do listopadu, skončilo druhé za suverénem posledních let BATE Borisov.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů