20. prosince 2015 • 04:59

Chystají se obří rošády! Kam zamíří Guardiola, Simeone či Zidane?

Autor:
 • V letním přestupovém období se očekávají velké trenérské rošády V letním přestupovém období se očekávají velké trenérské rošádyFOTO:

  Každé fotbalové léto je plné spekulací a přestupů a jinak tomu nebude ani za šest měsíců. S jednou výraznou změnou. Ty nejatraktivnější přesuny nejspíš proběhnou na trenérských lavičkách! Už nyní je jasné, že angažmá změní hned několik manažerských hvězd. Které to jsou a kam by mohli zamířit? Podívejte se v článku.

 • Pep Guardiola

  Klub: Bayern Mnichov
  Kam může zamířit: Manchester City, Manchester United, Chelsea

  Po neděli je jisté, že Pep Guardiola po sezoně skončí v Bayernu Mnichov a zamíří do Premier League. Podle německého kanálu ZDF Sport se již dohodl s Manchesterem City, ovšem zájem by mohl mít i konkurent z United a londýnská Chelsea.

  Pep GuardiolaPep Guardiola

 • Carlo Ancelotti

  Klub: Bez angažmá
  Kam zamíří: Bayern Mnichov

  Spekulovalo se o návratu do Realu či Chelsea, nakonec se však Carlo Ancelotti stane nástupcem Pepa Guardioly v Bayernu Mnichov. Ačkoliv si ho přáli fanoušci „Bílého baletu“, ten zatím drží Rafaela Beníteze. A Bayern se neodmítá.

  Carlo AncelottiCarlo Ancelotti

 • José Mourinho

  Klub: Bez angažmá
  Kam může zamířit: Real Madrid, Manchester United, Monako, Inter Milán

  Čerstvě odvolaný José Mourinho určitě nebude mít o nabídky nouzi. Spekuluje se o návratu do Realu Madrid, který sice pro tuto chvíli prezident klubu Florentino Pérez vyloučil, ale po sezoně již tento moment nastat může.

  Místo se možná uvolní v Manchesteru United, kam by mohl Portugalec zamířit díky dlouholetému výbornému vztahu se Sirem Alexem Fergusonem. Hodně o Mourinha stojí také Monako, on sám před časem přiznal, že si umí představit návrat do Interu.

  José MourinhoJosé Mourinho

 • Diego Simeone

  Klub: Atlético Madrid
  Kam může zamířit: Chelsea

  Po Josém Mourinhovi převzal Chelsea Guus Hiddink, ale Nizozemec bude podle všeho jen dočasné řešení. V létě by totiž mohl přijít z Atlétika Madrid velmi úspěšný Diego Simeone, o kterého londýnský klub hodně stojí.

  Diego SimeoneDiego Simeone

 • Zinedine Zidane

  Klub: Real Madrid B
  Kam může zamířit: Real Madrid, francouzské kluby

  Aktuální sezonu pravděpodobně dokončí ve druhém týmu Realu Madrid. Počítá se ale s tím, že poté už mu bude nižší španělská liga malá. Jednou z možností je rovnou přesun na jeden z nejtěžších postů - na lavičku Realu Madrid, kde by mohl oblíbenec šéfa Péreze nahradit nepopulárního Rafaela Beníteze. Velký zájem je o něj už nějakou dobu z rodné Francie.

  Zinedine ZidaneZinedine Zidane

 • Louis van Gaal

  Klub: Manchester United
  Kam může zamířit: Konec kariéry?

  Stále více se zdá, že angažmá Louise van Gaala v Manchesteru United skončí neúspěchem. A předčasně. Po domácí prohře s Norwichem už se začalo spekulovat o jeho konci v klubu, nahradit by ho mohl José Mourinho, Pep Guardiola či současný asistent Ryan Giggs.

  Sám Van Gaal nejspíš už další práci hledat nebude a svoji bohatou kariéru ukončí.

  Louis van GaalLouis van Gaal

 • Rafael Benítez

  Klub: Real Madrid
  Kam může zamířit: ???

  Po svém příchodu do Realu si fanoušky nezískal. A vypadá to, že ani hráče. V kombinaci se špatnými výkony a nepříliš dobrými výsledky se zdá, že jeho vysněné angažmá by mohlo nejpozději po sezoně skončit. Zatím má každopádně důvěru.

  Rafael BenítezRafael Benítez

 • Manuel Pellegrini

  Klub: Manchester City
  Kam může zamířit: ???

  Už po minulé neúspěšné sezoně bylo velkým překvapením, že Manuel Pellegrini nedostal v Manchesteru City padáka. Po té aktuální se tomu ale nejspíš nevyhne, protože „Citizens“ políčili na Pepa Guardiolu. Předpokládá se ovšem, že zkušený Chilan nebude mít o nabídky nouze. Přijít mohou z Anglie i Španělska.

  Manuel PellegriniManuel Pellegrini

 Klasická verze
Mobilní verze