12. září 2008 • 04:00

Rooney mě přes práh nepřenesl!

Autor:
Coleen McLoughlinová
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0! Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0!
Marpo: Soupeře potřebuji nenávidět, Rytmuse sestřelím Marpo: Soupeře potřebuji nenávidět, Rytmuse sestřelím
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE – Brali se před čtvrt rokem v Itálii. Z teenagerské lásky byla velká sláva. Pro Coleen, manželku fotbalisty Manchesteru United Waynea Rooneyho, byla svatba tím nejlepším dnem jejího života."Nechci na svatbu zapomenout, byl to nejkrásnější den mého života. Nechala jsem si pozvánky, přání, prostě všechny ty drobnosti, které mi obřad připomínají," neskrývá své nadšení dvaadvacetiletá rodačka z Liverpoolu.

Mnoho párů prožívá po svatební extázi svou první manželskou krizi. Ne tak Wayne a Coleen: "Všechno to cestování a oslavy a večírky byly naprosto neskutečné. O nějakém splínu nemůže být řeč. Bylo to báječné."

Nádherné zážitky si však vybraly svou daň! "Po návratu z líbánek jsme byli oba tak unavení, že mě Wayne ani nemohl přenést přes práh!"

"Ale zároveň je fajn, že teď už je po všem. Můžeme si v klidu užívat naše manželství," přiznává.A co je pravdy na šuškandě, že si Coleen chtěla ponechat jméno McLoughlinová? "To jsou jen povídačky. Jsem paní Rooneyová se vším všudy," říká. "A navíc je to kratší než moje dívčí jméno. Takže se mi snáze podepisuje," dodává s úsměvem.

"Nejdřív mi to sice přišlo zvláštní. Říkat o Waynovi, že je to můj manžel, můj muž. Jemu to ale nevadilo, hned mě začal oslovovat ženuško." Nicméně teď už je vše perfektní: "Samozřejmě jsem si už na to zvykla. Cítím se skvěle. Jsme svoji a tohle k tomu patří."

Coleen nechává nahlédnout i pod pokličku svého vztahu: "Wayne je víc v klidu, jen tak něco ho nerozhází. Když o něčem diskutujeme, já to chci řešit, nepřestávám na to myslet. Kdežto on to hned hází za hlavu. Ale žádnou velkou hádku jsme neměli.""Nevím, jaká je ideální manželka," přiznává. "Neexistují na to knihy a poučky. Zůstanu stále taková, jaká jsem, jakou si mě Wayne vzal a jakou mě miluje," odpovídá na všetečné otázky, jakou bude paní Rooneyovou.

Wayne Rooney před nedávnem prohlásil, že by s Coleen chtěl alespoň tři nebo čtyři děti. Co ona na to? "Určitě! Ne hned, ale v budoucnu stoprocentně. Neplánujeme kdy přesně. Prostě počkáme a až to přijde, tak to přijde."

Jedna věc je ale podle Coleen jistá: "Jsem paní Rooneyová a je to nádherné."

Témata:  sport, fotbal, rooney, svatba, coleen

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze