Buďte sexy! Zlatá móda Cristiana Ronalda | iSport.cz
20. listopadu 2008 • 04:59

Buďte sexy! Zlatá móda Cristiana Ronalda

Autor: lel
Ronaldo,Manchester United
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - To je ale fešák! Bronzový polobůh fotbalových trávníků Cristiano Ronaldo je nejen nejlepším fotbalistou na světě, ale určitě i jedním z nejpohlednějších. Jeho výkonům na hřišti se vyrovná snad jen jeho elegance.Svůj smysl pro módu a krásu idol dívek a metrosexuálů využil už před dvěma lety při otevření vlastního butiku. Učinil tak ve svém rodišti, portugalském Funchalu na ostrově Madeira. Nazval jej CR7, podle svých iniciál a čísla, které nosí v anglickém velkoklubu Manchesteru United na zádech.

Luxusní zboží CR7


A že bezvadné fotbalové výkony doplnil i úspěchy na poli módy dokazuje to, že právě otevírá druhý luxusní butik. Tentokrát v Lisabonu, hlavním městě Portugalska. Slávu celé události podtrhuje fakt, že k otevření si pozval celou svou rodinu.

Co v Ronaldově luxusním obchodě naleznete? Jen to nejlepší! A také nejextravagantnější. Kožené pásky vykládané diamanty, obrovské spony se jménem obchodu, prvotřídní džínsy s koženými kapsami... prostě vše pro každého, kdo se chce vzhledem přiblížit svému idolu.

Ronaldo i s rodinou

Butik ovšem nezapomíná ani na dámy. Vedle zlata, diamantů a kůže pro pány lze v CR7 nalézt i vyzývavé dámské kostýmky těch nejelegantnějších střihů a z těch nejdražších materiálů.

A co o své luxusní značce řekl sám hřebec Ronaldo? "Čekám, že i druhá pobočka bude úspěšná. Je to nejlepší oblečení, v módě CR7 je prostě kus mě samotného!"

Články odjinud


Články odjinud