Vasco dluží Romáriovi 310 milionů! | iSport.cz
24. prosince 2008 • 11:40

Vasco dluží Romáriovi 310 milionů!

Autor: ČTK
Romário
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavný fotbalista Romário se chystá zažalovat klub Vasco da Gama. Jeho někdejší zaměstnavatel mu totiž dluží 16,4 milionu dolarů (asi 310 milionů korun).Dluhy jsou za práva na využívání bývalého brazilského reprezentanta v reklamě.

Vedení klubu před rokem dluh přiznalo a s mistrem světa z roku 1994 se dohodlo na splátkách. Podle listu O Globo ale v srpnu přestalo Vasco da Gama Romáriovi peníze posílat a útočník se rozhodl klub zažalovat.

Funkcionáři se hájí tím, že klub nemá dostatek financí, dvaačtyřicetiletý Romário, který letos ukončil v dresu Vaska kariéru, naopak tvrdí, že od nových sponzorů má Vasco peněz dost.

Obě strany snaží na vyřešení situace dohodnout, Romáriovi právníci však uvedli, že pokud klub nezačne dluh splácet do konce prosince, dají v lednu celou záležitost k soudu.

Témata:  sport, fotbal, romário
 
Články odjinud


Články odjinud