20. července 2009 • 07:57

Vrať se domů, podvodníku, vítali v LA Beckhama

Autor:
David Beckham
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci přivítali nevlídně fotbalistu Davida Beckhama na stadionu Galaxy v Los Angeles. Na anglického hráče pískali při přátelském utkání s AC Milán, které skončilo 2:2, a na jednom z transparentů ho nazvali podvodníkem.Beckham hrál poprvé doma na stadionu Galaxy od jeho kontroverzního prodloužení hostování právě v AC Milán. Kvůli tomu totiž vynechal první půlku americké fotbalové soutěže Major League Soccer.

Vyprodaný stadion pro 27 tisíc fanoušků na Beckhama při utkání neustále pískal a mezi diváky se objevily i posměšné a nenávistné nápisy. "Vrať se domů, podvodníku," stálo na jednom z nich.

Rozmrzelý Beckham se podílel na obou brankách Galaxy, ale do šaten ho o poločasu provázela ochranka. Bývalý anglický reprezentant zůstal na hřišti poslední, šel k fanouškům a tleskal před nimi. "Chtěl jsem si s nimi potřást rukou a říct jim, aby se zklidnili. Některé řeči byly neuctivé. Jsou věci, které se neříkají," uvedl Beckham.

Ve druhé půli, když padla po jeho skvěle zahraném rohu vyrovnávací branka, tak se otočil čelem k nejvíce rozzlobeným fanouškům a zvedl ruce vzhůru jako by se jich ptal: "Co chcete?" Pak ještě pokrčil rameny a odešel. V 75. minutě hřiště po střídání opustil.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze