Trenér Jarolím: Slavia dluží všude. I mně! | iSport.cz
10. ledna 2011 • 10:45

Trenér Jarolím: Slavia dluží všude. I mně!

Autor: qp, spo
TOP VIDEA
Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici
Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalovou Slavii čeká snad nejkrušnější jaro, jaké kdy v samostatné české lize poznala. Hrozí ji sestup. Čelí finanční krizi. Málokdy v řádném termínu pošle hráčům výplaty. Ti pak utíkají za lepším. A aby toho nebylo málo, miliony dluží i bývalému trenérovi Karlu Jarolímovi!„Ano, je to pravda. Slavia mi dluží,“ přiznal někdejší kouč „sešívaných“ Karel Jarolím během halového turnaje v O2 areně.

Karel Jarolím se rozčiluje během duele svého Slovanu Bratislava s Žilinou na Víkendu šampionůKarel Jarolím se rozčiluje během duele svého Slovanu Bratislava s Žilinou na Víkendu šampionůFoto Pavel Mazáč (Sport)
Petr DoležalPetr DoležalFoto Barbora Reichová (SPORT)

Nespecifikoval, kolik mu Slavia neposlala peněz. Dle spekulací však jde o miliony! Konkrétně o sumu pohybující se kolem 4 milionů korun.

„Do toho se nebudu pouštět. Prostě mi něco dluží,“ odmítal se bavit o přesných částkách. „Snažím se s klubem komunikovat, nějak to řešit. Doufám, že se nějak domluvíme.“

Peníze asi jen těžko uvidí v nejbližších dnech. To ví ostatně i hráči, kterým Slavia nezaplatila ani prémie za druhý mistrovský titul!

„Nějaké starší resty tam byly. Hlavně bonusy, prémie. Vedení se však snažilo, aby výplaty byly v pořádku. Samozřejmě s určitým zpožděním,“ okomentoval dění v klubu Jarolím.

Ten zároveň odmítá, že by za současnou krizí stál jen on. A je mu líto, že je v očích fanoušků hlavním viníkem propadu „červenobílých“.

„Už v létě jsem věděl, že situace bude složitá. A kdybych byl srab, tak jsem se na to vyprdnul. Jenže já jsem chtěl pomoct tomu, abychom Slavii na nohy postavili,“ řekl s tím, že problém nastal po vyřazení s Tiraspolem. Rozpočet se prý nastavil tak, jako kdyby Slavia Ligu mistrů hrála…

Kdo nesmyslný rozpočet udělal? „Vy přece víte, kdo ve vedení byl. Já vám říkám své pocity, můj názor a podávám realitu takovou, jaká byla. Taky jsem zaznamenal, že se vedení snažilo hodit vinu na mě,“ krčí rameny Jarolím.

Fakt, že Slavii tehdy řídil Petr Doležal, nechal současný kouč Slovanu Bratislava bez komentáře. „A taky mi ti lidé za to nestojí, abych se jimi zabýval,“ dodal Jarolím.

Celý rozhovor najdete v pondělním vydání deníku Sport

Karel Jarolím se rozčiluje během duele svého Slovanu Bratislava s Žilinou na Víkendu šampionů
Karel Jarolím se rozčiluje během duele svého Slovanu Bratislava s Žilinou na Víkendu šampionů

 
Články odjinud


Články odjinud